Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65162
Stary 30.07.2013, 22:44
Prawda jest taka że Wilk w tym sezonie nic nie grał.

Prawda jest też taka że na początku tego sezonu bądź pod koniec ubiegłego chodziły słuchy że Cezary chce odejść.

Pewnie dostał odmowną odpowiedź co do możliwości transferu więc zaczął grać tak, żeby go puścili a dodatkowo postraszył że rozwiąże umowę bo nie dostawał kasy i de facto wymusił rozwiązanie umowy.

Mi tak te klocki się układają.
Odpowiedz cytując