fialo napisał(a):

Widzę, że tylko się troszkę cieplej Wilkowi zrobiło i już się obsrał. Szkoda tylko, że taka ciota bez charakteru była kiedyś kapitanem Wisły. To już nawet Garguła, przesunięty kiedyś do rezerw, pokazał jaja i podjął jakąś tam walkę o skład, Czaruś w dwóch meczach siadł sobie na ławce i nagle mu się hajs przestał zgadzać.
Żałosne.
|
Nie lepiej poczekać na oficjalną informację ? Po pierwsze Wilk jeszcze żadnej umowy nie rozwiązał, po drugie nie wiemy jak to tak naprawdę wygląda. Chciałbym Wam przypomnieć, że podobno 2 tygodnie temu Chavez wypowiedział umowę, a jak widać dziś trenował razem z zespołem. Także wstrzymajcie się z tymi pociskami.