Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65161
Stary 30.07.2013, 22:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że tylko się troszkę cieplej Wilkowi zrobiło i już się obsrał. Szkoda tylko, że taka ciota bez charakteru była kiedyś kapitanem Wisły. To już nawet Garguła, przesunięty kiedyś do rezerw, pokazał jaja i podjął jakąś tam walkę o skład, Czaruś w dwóch meczach siadł sobie na ławce i nagle mu się hajs przestał zgadzać.

Żałosne.
Nie lepiej poczekać na oficjalną informację ? Po pierwsze Wilk jeszcze żadnej umowy nie rozwiązał, po drugie nie wiemy jak to tak naprawdę wygląda. Chciałbym Wam przypomnieć, że podobno 2 tygodnie temu Chavez wypowiedział umowę, a jak widać dziś trenował razem z zespołem. Także wstrzymajcie się z tymi pociskami.
Odpowiedz cytując