Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65154
Stary 30.07.2013, 22:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ja tak napiszę,a szkoda ,ze nie ma włady tez na forum...
To ja napiszę, że bzdury wypisujesz

Mishau napisał(a):Wyświetl post
Powiedzmy sobie szczerze ze Wilk oprócz charakteru nie ma nic. Żadne umiejętności piłkarskie za nim nie przemawiają. Zawsze był zapchajdziurą, jeszcze gdy mieliśmy kilku wartościowych graczy na te jego braki mozna bylo przymknąć oko, ale ostatni sezon to dramat. Krzyż na drogę, z listy płac schodzi kolejny kopacz (pewnie też mało nie zarabiał). Mimo wszystko życzę mu powodzenia
Mamy taką sytuację kadrową, że wywalenie Wilka jest kolejnym strzałem w stopę. Wilk nie przegrał żadnej rywalizacji w składzie... wiadomo jak ze Smudą jest, nie spodoba mu się ktoś to wylot bez gadania. Szczepanowicz dostanie kartki, albo kontuzja to bedą juniorzy grać i płacz jak po tyłku będziemy dostawać za sprawą ich statystowania.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 30.07.2013 o godz. 22:16.

Odpowiedz cytując