Powiedzmy sobie szczerze ze Wilk oprócz charakteru nie ma nic. Żadne umiejętności piłkarskie za nim nie przemawiają. Zawsze był zapchajdziurą, jeszcze gdy mieliśmy kilku wartościowych graczy na te jego braki mozna bylo przymknąć oko, ale ostatni sezon to dramat. Krzyż na drogę, z listy płac schodzi kolejny kopacz (pewnie też mało nie zarabiał). Mimo wszystko życzę mu powodzenia
