Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20404
Stary 30.07.2013, 22:00
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Mi też jakoś smutno że Czarek odchodzi, lubię tego gościa a w pieśni o rozwiązaniu umowy ze względu na zaległości finansowe nie wierzę, gdyby tak było to już dawno by odszedł a nie teraz jak przyszedł Smuda i Wilk siedzi na ławie. Życzę powodzenia gdzie indziej.
Więc jeśli nie zaległości finansowe to co? odchodzi, bo nie mieści się w składzie? Charakterny facet - nie ma co...
Odpowiedz cytując