Zwitter napisał(a):

|
Mi też jakoś smutno że Czarek odchodzi, lubię tego gościa a w pieśni o rozwiązaniu umowy ze względu na zaległości finansowe nie wierzę, gdyby tak było to już dawno by odszedł a nie teraz jak przyszedł Smuda i Wilk siedzi na ławie. Życzę powodzenia gdzie indziej.
|
Więc jeśli nie zaległości finansowe to co? odchodzi, bo nie mieści się w składzie? Charakterny facet - nie ma co...