Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65146
Stary 30.07.2013, 21:56
fialo napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że tylko się troszkę cieplej Wilkowi zrobiło i już się obsrał. Szkoda tylko, że taka ciota bez charakteru była kiedyś kapitanem Wisły. To już nawet Garguła, przesunięty kiedyś do rezerw, pokazał jaja i podjął jakąś tam walkę o skład, Czaruś w dwóch meczach siadł sobie na ławce i nagle mu się hajs przestał zgadzać.

Żałosne.
Może nie widział już szans gry u Dyzmy, przecież jak miał swój sezon w Wiśle gdzie był wyróżniającym się pomocnikiem to Franio go nawet nie powołał na jakikolwiek małoznaczący sparing. Szkoda mi, że Wilku odchodzi :/
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując