Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20403
Stary 30.07.2013, 21:56
Mi też jakoś smutno że Czarek odchodzi, lubię tego gościa a w pieśni o rozwiązaniu umowy ze względu na zaległości finansowe nie wierzę, gdyby tak było to już dawno by odszedł a nie teraz jak przyszedł Smuda i Wilk siedzi na ławie. Życzę powodzenia gdzie indziej.
Odpowiedz cytując