Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20402
Stary 30.07.2013, 21:55
cfa napisał(a):Wyświetl post
Jest mi smutno z powodu Wilka, nie był jakimś wielkim graczem ale zawsze dawał z siebie wszystko. No jest mi bardzo przykro, niestety Smuda jak widać lubi pozbywać się serc, płuc, nerek ...
Bardziej mi to wygląda na to, że Wilk sam się z Wisły chciał wyrwać, a to że przegrał rywalizację o skład jedynie utwierdziło go w przekonaniu, że tutaj nic nie zdziała.

Piłkarz przeciętny, ale charakterny na boisku i poza nim (przynajmniej takie można było mieć wrażenie...). Szkoda tylko, że zostawia duży niesmak metodą w której chciał z Wisły najzwyczajniej w świecie spier*olić.
Odpowiedz cytując