Wyświetl pojedynczy post
michaln
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65144
Stary 30.07.2013, 21:43
Nie przesadzajcie z tym brakiem charakteru Wilka. On to, że potrafi walczyć o miejsce w składzie pokazał po przyjściu do Wisły. Jeżeli teraz postanawia odejść, to widocznie ma do tego dobre powody. Szczerze mówiąc to wydaje się, że przyjście Smudy jest wystarczającym powodem. Czarek pewnie stwierdził, że klub pomału szykuje się do powrotu na miejsce sprzed ery Cupiała. I trudno mu się dziwić, skoro ma większe ambicje.
Odpowiedz cytując