szprotson napisał(a):

Wisła miała czas do końca tego miesiąca by zapłacić Wilkowi. Bednarz już od jakiegoś czasu mu obiecywał spłate zaległości, ale dziś był deadline.
Ale niektórzy dalej nie wierzą w biedę...
|
spoko mamy 3 okienka będzie 10 milionów na transfery

a swoją drogą dopiero co latał z opaską kapitana, a teraz odchodzi w ten sposób, no ale trochę mu się nie dziwię..