Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15449
Stary 30.07.2013, 21:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wisła miała czas do końca tego miesiąca by zapłacić Wilkowi. Bednarz już od jakiegoś czasu mu obiecywał spłate zaległości, ale dziś był deadline.
Ale niektórzy dalej nie wierzą w biedę...
spoko mamy 3 okienka będzie 10 milionów na transfery

a swoją drogą dopiero co latał z opaską kapitana, a teraz odchodzi w ten sposób, no ale trochę mu się nie dziwię..
Odpowiedz cytując