arti napisał(a):

|
wg kolegi z innego forum Wilk złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu bo Wisła nie zapłaciła mu zaległości w zadeklarowanym terminie. prawda czy fałsz? pokażą najbliższe dni
|
Wisła miała czas do końca tego miesiąca by zapłacić Wilkowi. Bednarz już od jakiegoś czasu mu obiecywał spłate zaległości, ale dziś był deadline.
Ale niektórzy dalej nie wierzą w biedę...