Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15448
Stary 30.07.2013, 21:38
arti napisał(a):Wyświetl post
wg kolegi z innego forum Wilk złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu bo Wisła nie zapłaciła mu zaległości w zadeklarowanym terminie. prawda czy fałsz? pokażą najbliższe dni
Wisła miała czas do końca tego miesiąca by zapłacić Wilkowi. Bednarz już od jakiegoś czasu mu obiecywał spłate zaległości, ale dziś był deadline.
Ale niektórzy dalej nie wierzą w biedę...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując