Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Matteusz
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Wieliczka
Offline
#
65141
30.07.2013, 21:25
Ciekawe gdzie pójdzie, pewnie ktoś go weźmie, ale kariery już nie zrobi
jak długo na Wawelu...
Matteusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matteusz
Znajdź inne posty napisane przez Matteusz