fialo napisał(a):

Widzę, że tylko się troszkę cieplej Wilkowi zrobiło i już się obsrał. Szkoda tylko, że taka ciota bez charakteru była kiedyś kapitanem Wisły. To już nawet Garguła, przesunięty kiedyś do rezerw, pokazał jaja i podjął jakąś tam walkę o skład, Czaruś w dwóch meczach siadł sobie na ławce i nagle mu się hajs przestał zgadzać.
Żałosne.
|
To. ....a mać, coś się źle dzieje jeżeli Garguła zasuwa jakby wcale nie miał 32 lat, a on spindala w taki sposób.
(avatarek będzie do zmiany

)