Pewnie ten 0 22 to jakiś ćwok z małej miejscowości, albo odległego miasta od Łazienkowskiej, który chce się dowartościować "wielką Legią Warszawa". Nie wygląda mi on na typowego "warśawskiego" napinacza

Taki zapał neoficki w prowokowaniu typowy dla zakompleksieńców. Jakoś inne warszawiaki nie w....iają tak jak ten. Może są z Warszawy i nie muszą się dowartościowywać jak 0 22?
(Nic nie mam do ludzi z małych miejscowości czy wsi to tak w gwoli wyjaśnienia, a tym bardziej nie patrzę na nich z góry)