szczaq21 napisał(a):

|
Czy jak chce kupic 3 bilety do Wrocławia to muszę mieć 3 dowody osobiste czy tylko pesel i numery seryjne dwóch osób których nie bedę miał dowodu
|
Jeżeli chodzi Ci o zapisy u nas to nic Ci nie jest potrzebne, wchodzisz, kupujesz ile chcesz biletów i tyle. Przynajmniej tak było ostatnio