Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 30.07.2013, 20:00
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?
To jest wlasnie klucz do zrozumienia biedaka.
Z nadmiaru szczescia mu sie pojebalo .
Oj pojebalo.

Aha i jeszcze jedno :



to zeby nie wylamywac sie z przyjetej przez chlopka konwencji

Habemus napletum et bidetum

...10
albo h.u.j tam od razu 110
Albo i 1110....
Odpowiedz cytując