jaro1985r napisał(a):

|
a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?
|
To jest wlasnie klucz do zrozumienia biedaka.
Z nadmiaru szczescia mu sie pojebalo .
Oj pojebalo.
Aha i jeszcze jedno :
to zeby nie wylamywac sie z przyjetej przez chlopka konwencji
Habemus napletum et bidetum
...10
albo h.u.j tam od razu 110
Albo i 1110....