Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 30.07.2013, 19:19
0 22 napisał(a):Wyświetl post
A to jest hit dzisiejszego tygodnia. Lepszy nawet niż Twoje .......enie, ze Szymkowiak to opcja Legii w C+. Jakże mi ....a wsytd, że Legia nie spadła. O ja jebie
Przeczytaj jeszcze raz moją wymianę z kreseq-iem. Albo zrozmumiesz w czym rzecz albo jesteś wyjątkowo tępy lub mało zorientowany o co chodzi. Podpowiem, Legia w tym czasie nie mogła spaść choć była blisko, ale Biuro Polityczne PZPR nie pozwoliło na to. Swego czasu ten znany fakt opisywał Tomaszewski, który był wtedy w ŁKS-ie gdy przyszedł prikaz "przegrać".

Cytat:
Woleliście się przyssać do UBeków.
Przyganiał kocioł garnkowi
Przyssaliśmy się tak jak wtedy cała Polska do ...ZSRR (wzięliśmy tylko przykład)
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 30.07.2013 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując