Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65134
Stary 30.07.2013, 17:37
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem, pomysl z powrotem z powrotem Pawła chybiony. To, nie oszukujmy sie - sredni piłkarz, byc może sprawdziłby sie w Zabrzu, lub Gliwicach, ale w Wiśle moim zdaniem nie da rady, lepiej byłoby sie rozejrzeć za kimś mlodszym , perspektywicznym.. Brożek mimo stosunkowo "mlodego" wieku wydaje sie juz wypalonym graczem, choc oczywiscie chcialbym sie myslić i życze Pawłowi powodzenia.
Skoro Garguła strzela w Wisle to Pawel Brozek tym bardziej moze młody tez jest a nazywa sie Ramon Machado
Odpowiedz cytując