Wiślak709 napisał(a):

|
Moim zdaniem, pomysl z powrotem z powrotem Pawła chybiony. To, nie oszukujmy sie - sredni piłkarz, byc może sprawdziłby sie w Zabrzu, lub Gliwicach, ale w Wiśle moim zdaniem nie da rady, lepiej byłoby sie rozejrzeć za kimś mlodszym , perspektywicznym.. Brożek mimo stosunkowo "mlodego" wieku wydaje sie juz wypalonym graczem, choc oczywiscie chcialbym sie myslić i życze Pawłowi powodzenia.
|
Skoro Garguła strzela w Wisle to Pawel Brozek tym bardziej moze

młody tez jest a nazywa sie Ramon Machado
