Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65133
Stary 30.07.2013, 17:32
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
byc może sprawdziłby sie w Zabrzu, lub Gliwicach, ale w Wiśle moim zdaniem nie da rady
Ty kolego z Wielkopolski chyba przespałeś dwa ostatnie sezony, bo obie te drużyny są od nas lepsze
Odpowiedz cytując