|
Marzy mi się Brożek dojrzały, stanowiący wzór dla coraz liczniejszej w Wiśle młodzieży. Fajnie byłoby gdyby stał się dla młodych ofensywnych tym, kim dla Stolarskiego czy Nalepy jest Głowacki. Chyba, że nadal jest kolesiem, którego pomysłem na relacje z drużyną jest wymachiwanie łapami. Przekonamy się bardzo szybko.
|