marcin_częstochowa napisał(a):

Otóż to. CIekawe jak będziemy grać kiedy odpukac np Sarki i Mały złapią kontuzję Żurwaski i Kuźba chyba będą musieli zakładać korki.
W ciągu roku zrobił ogromny postęp. I mentalnie i jako piłkarz w ogóle.
A jak pisałem żeby go nie skreślać, to się na SB śmiali "eksperci"
|
Nie mów, że przejmujesz się opinią ''ekspertów'' wypowiadających się na SB, szczególnie w czasie spotkań z udziałem Wisły. Większość z nich to owszem specjaliści i eksperci ale w FM, gdzie z Wisłą awansują już do LM przez eliminacji.