Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23597
Stary 30.07.2013, 15:12
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Chyba wciąż nie zdajesz sobie sprawę z tego, że zmian w sądownictwie i w prawie nie da się przeprowadzić z dnia na dzień Cóż nie przekonamy siebie wzajemnie i zapewne pozostaniemy przy swoich zdaniach. Wybacz, ale jeżeli ktoś może mieć jakiekolwiek wątpliwości po obejrzeniu nagrań jak biorą koperty Sawicka, doktor G. i określać to mianem "domniemanych przestępstw" to wydaje mi się, że dalsza konwersacja nie ma sensu. Po prostu mamy inne podejście do pewnych kwestii.

Pozdrawiam.
Uzylem sformuowania "domniemane przestepstwa" bo do czasu skazania prawomocnym wyrokiem czlowiek jest niewinny. I co z tego ze wszyscy widzieli Sawicka jak bierze w lape jak nie zostala skazana? A potem jak Ziobro musial przepraszac dr.Garlickiego bo zachcialo mu sie patetycznie twierdzic ze "ten pan juz niklogo nie zabije"? No prosze. Nigdy tez nie twierdzilem ze rozwalenie korporacji prawniczych, czy lustracja sedziow to kwestia dni. Ale mogli zaczac od zniesienia imunitetow dla aparatu sadowniczego deregulacji zawodow prawniczych czy chociaz wprowadzic odpowiedzialnosc karna dla decyzji urzedniczych.