Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65121
Stary 30.07.2013, 13:47
ja tam się ciesze z powrotu.. witaj w domu !
ale zastanawia mnie jego kontrakt, na rok OK dobry ruch, chociaż jestem pewny, że z 10 bramek strzeli, ale..
nigdzie nie widzę żeby pisało, że jest opcja przedłuzenia kontraktu z nim, czyli za pół roku już ktoś nam może go zabrać
Odpowiedz cytując