Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 30.07.2013, 11:58
syryls napisał(a):Wyświetl post
Technicznie to przegrywa z Lukasikiem czy Furmanem, ale też "oczy dookoła głowy" ma i to mi się podoba, gdyby nie ta technika że dobre zagranie wychodzi mu raz na dziesięc to byłby najlepszym polskim środkowym pomocnikiem w Lidze
Bez jaj, a kto to jest Łukasik czy Furman ? i w dodatku technicznie ? Technicznie to on jest lepszy od tych dwóch razem wziętych kołków.
Odpowiedz cytując