Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.07.2013, 11:27
Valandil napisał(a):Wyświetl post
A ja bardzo proszę o nie używanie słowa "hejtować" gdyż takowego w j. polskim nie ma.
Wybaczcie delikatny OT, ale: "sorry" też nie mówisz czasem? Albo "doping" czy "lider"? Nie mówisz "skanuję" czy "kseruję", tylko "wykonujesz odbitkę"?
Anglicyzmy są powszechne w języku polskim, czy to w formalnym, czy w nieformalnym i walnie przyczyniają się do rozwoju języka, a nie jego zastoju, więc opuść Średniowiecze Pomijając już temat slangu.

Nawiązując do tematu: śmiertelnie jestem ciekaw meczu ze Śląskiem, który nastąpi po ich spotkaniu pucharowym z Brugge. To jest jakiś plus po naszej stronie zawsze.
Odpowiedz cytując