|
Tak na chłodno nasi zagrali drugi mecz z rzędu powyżej moich oczekiwań.
Umiejętności indywidualne zawodników są na beznadziejnie niskim Poziomie, widać natomiast grę bez piłki, zaangażowanie piłkarzy co IMHO jest gigantycznym skokiem jakościowym od poprzedniego sezonu. Zarówno jeśli chodzi o grę w ofensywie i w defensywie. Wiadomo to tylko 2 mecze i nie można jeszcze jednoznacznie wyrokować na cały sezon ale iskierka nadziei pozostaje.
Mecz mogliśmy przegrać 3-2 i było by to sprawiedliwe. Miśkiewicz gra coraz lepiej, widać również poprawę w grze nogami.
Taką Wisłę, można oglądać: nie specjalnie potrafią grać w piłkę ale grają na całego do końca.
Mam tylko nadzieję, że po tym co pokazał Burliga już więcej na boisko nie wbiegnie.
|