mee napisał(a):

|
Gramy tak że da się to oglądać.
|
Tak.....chwilami.
mee napisał(a):

|
Stjepanović - trochę szybciej i będzie lepiej, kredyt zaufania, NA RAZIE WILK NA ŁAWĘ, kultura piłkarska wyrażnie po stronie Ostoji.
|
Z taką kulturą to do teatru .... wolę gościa nieco chaotycznego ale wojownika. Strzał "Stiepy" w drugiej połowie na wysokość 4 piętra pokazał że i ta technika niewiele lepsza niż w przypadku Cezarego ...
A co do braku szybkości: ... toć przecież podstawa w piłce ....
mee napisał(a):

|
Cała obrona na duży plus, ......
|
Żartujesz.
Obrona zagrała dużo lepiej z Górnikiem. W tym meczu mogliśmy stracić 5 bramek.
Tak w ogóle trzeba na trzeźwo popatrzeć: gdyby w 92 minucie Miśkiewicz nie wybronił w beznadziejnej sytuacji wynik byłby odwrotny więc .... spokojnie !
Jeszcze nie raz dostaniemy buki ...
tej drużynie brakuje:
- napastnika w formie
- Małeckiego w formie
- klasowego defensywnego pomocnika (może rywalizacja Stiepy i Wilka coś poprawi)
- kilku zmienników