Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 30.07.2013, 06:57
Gramy tak że da się to oglądać.
Chrapek zaczyna pokazywać pazurki.
Garguła - przy Chrapku może się jeszcze rozwinąć
Sarki - ja jednak dałbym mu kredyt zaufania, jest chimeryczny ale potrafi jednym zwodem zmienić losy meczu.
Małecki - słabo ale jest potrzebny ( na razie ) na boisku
Boguś - jak to Boguś, niby jest, niby coś biega, ale pożytek nie za duży. Potencjał też.
Stjepanović - trochę szybciej i będzie lepiej, kredyt zaufania, NA RAZIE WILK NA ŁAWĘ, kultura piłkarska wyrażnie po stronie Ostoji.
Cała obrona na duży plus, są błędy ale piłka dosyć szybko wychodzi z tej strefy, Głowa w normie, Bonanza, Nalepa i Stolarski na plus.
Miśkiewicz - duuuży plus za cały mecz, obok Chrapka i Garguły współautor 3 punktów.
Generalnie momentami w środku wygląda to fajnie piłka szybko chodzi, "dzieje się", znacznie przyjemniej się to ogląda bo w końcówce ubiegłego sezonu nie można było na trzeźwo na to patrzeć. Dojdzie Brozio i powinno być lepiej w napadziorze ( o gorzej naprawdę trudno), środek wygląda obiecująco, tyły też. Póki co, po 2 kolejkach, umiarkowany optymizm.
Odpowiedz cytując