Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15442
Stary 30.07.2013, 05:03
wg kolegi z innego forum Wilk złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu bo Wisła nie zapłaciła mu zaległości w zadeklarowanym terminie. prawda czy fałsz? pokażą najbliższe dni
Odpowiedz cytując