Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
15442
30.07.2013, 05:03
wg kolegi z innego forum Wilk złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu bo Wisła nie zapłaciła mu zaległości w zadeklarowanym terminie. prawda czy fałsz? pokażą najbliższe dni
arti