Wujekm napisał(a):

|
Aż ciężko uwierzyć że mamy aż 4 pk z taka ekipą grajków Naprawdę ciężko
|
Bez przesady, w tej lidze każdy może... przegrać z każdym. Jakby nie patrzeć dzisiaj to bardziej Korona z nami przegrała, niż my wygraliśmy ten mecz - w pierwszej połowie cisnęła nas niemiłosiernie, w drugiej zepsuła dwie setki. Oczywiście w żadnym razie nie mam zamiaru z tego powodu płakać, czy twierdzić, że powinniśmy zrzec się punktów
Po prostu trzeba przyjąć do wiadomości, że możemy zdobywać punkty w meczach, w których nie będziemy stroną lepszą i tracić oczka tam, gdzie uda się rywala zdominować. Taki urok tej ligi, że o wyniku bardziej decyduje suma farta niż umiejętności.