Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 29.07.2013, 22:04
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Ze Śląskiem będzie ciężko, to samo z Jaga Stokowca.
Mój scenariusz jeden punkt w tych meczach. Jak na ten materiał ludzki to i tak niezły wynik będzie.
Może Śląsk będzie nieco zdechły po meczu z Brugge.
A jakby jakimś cudem ugrali z Belgami jakiś remis to może będą się nastawiać raczej na rewanż niż na nas. I m.in. w tym szansa na remis we Wrocku.
Odpowiedz cytując