Adenalix napisał(a):

|
Ja uważam, że dodatkowo dobrze dzisiaj Gordan zagrał. Słabiej Stolarski z Nalepą, ale gdzie mają się uczyć gry pod presją i ogrywać, jeśli nie w meczach o stawkę? Uważam, że pomimo kilku słabszych momentów Ostoja Stepanovic zagrał dzisiaj dobre zawody. To wszechstronny zawodnik, który na pewno nie zaniża naszego poziomu, a może być tylko lepiej. Nie jest Meliksonem, ale uważam, że może być lepszy np. od Tomka Jirsaka, 5 lat temu nie zmieściłby się na ławce, ale a w naszej sytuacji kadrowej taki gość to duży walor. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc do Wrocławia po trzy punkty.
|
Gordan zagrał dobrze, bo przyjął taktykę wspomnianego przez Ciebie Jirsaka i był poza grą. W pierwszych dwudziestu minutach Korona wszystko grała jego stroną, a jego nie było. Generalnie obrona w dzisiejszym spotkaniu grała średnio, martwi niepewność Głowackiego. Ostoja to mi bardziej przypomina Lantame Ouadje niż Jirsaka.
Mamy dużo szczęścia, bo Franio od 75 ustawił turbodefensywę i bronił wyniku, a wygrał. Do tej drużyny potrzeba jeszcze 5 przyzwoitych zawodników, bo póki co to za bardzo na sztukę nie ma kto grać na niektórych pozycjach
Adenalix napisał(a):

|
Nie, ale odmienił losy meczu, bo wszedł przy 2-2.
|
Przed bramką dostał piłkę na prawej stronie obrony i zrobił klasyczny B-klasowy wyjazd w aut.
