|
Grali co umieli....najważniejsze, że im się chciało i to się opłaciło w ostatniej minucie. Brawo za 3 pkt...mogą przegrać mecz, ale muszą gonić i tak według mnie było... dziś dużo szczęścia, ale taki jest futbol i za to go kochamy...były emocje do końca ( obrona Miśkiewicza i karny dla nas) tym bardziej cieszy zwycięstwo że, na wrogim terenie....teraz kolejna twierdza - Wrocław do zdobycia...nadzieja umiera ostatnia...
|