Lukasz napisał(a):

Moim zdaniem Sarki w ofensywie na minus, w defensywie na plus. Stolarski się uczy na własnych błędach, na szczęście dziś bez konsekwencji.
Bunoza całkiem przyzwoicie - swoje zrobił.
Małecki był dziś bezproduktywny. Do niego dorzucę Wilka - dwa filary z ekipy Maaskanta obecnie grające piach.
Boguski - mogłoby go dziś nie być.
Miskiewicz wyciąga znów swoje. Głowacki trzyma solidny poziom.
Garguła bezsprzecznie gracz meczu.
Co do spotkania - zamiast napastnika mamy strzały z dystansu - całkiem ciekawe rozwiązanie. Dziś skrzydła zawiodły, za to środek miał dzień konia. Obyi fart utrzymał się jak najdłużej.
|
Sarki na plus w defensywie ale dopiero po o.......u od Smudy w czasie meczu. Wcześniej w defensywie na dwa minusy
Z resztą się zgadzam.