Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 29.07.2013, 20:59
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Sarki w ofensywie na minus, w defensywie na plus. Stolarski się uczy na własnych błędach, na szczęście dziś bez konsekwencji.
Bunoza całkiem przyzwoicie - swoje zrobił.

Małecki był dziś bezproduktywny. Do niego dorzucę Wilka - dwa filary z ekipy Maaskanta obecnie grające piach.
Boguski - mogłoby go dziś nie być.

Miskiewicz wyciąga znów swoje. Głowacki trzyma solidny poziom.
Garguła bezsprzecznie gracz meczu.

Co do spotkania - zamiast napastnika mamy strzały z dystansu - całkiem ciekawe rozwiązanie. Dziś skrzydła zawiodły, za to środek miał dzień konia. Obyi fart utrzymał się jak najdłużej.
Sarki na plus w defensywie ale dopiero po o.......u od Smudy w czasie meczu. Wcześniej w defensywie na dwa minusy

Z resztą się zgadzam.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując