Wyświetl pojedynczy post
Matt
Junior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 29.07.2013, 20:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A kto dośrodkowywał na głowę Boguskiego? Gdyby tam był Brożek a nie Rafał to byłby gol

Ja widzę duży plus bo:

Sarki grał badziew
Małecki grał badziew

Obaj mieli być liderami i motorami napędowymi Wisły. A mimo to wygraliśmy z kompleksiarzami z Kielc prawie bez nich. To jeśli chłopaki zaczną grać lepiej (a zaczną) to dopiero nasza gra z szybkimi skrzydłowymi będzie sporo lepsza niż teraz. Tak to widzę

Tak masz racje, gdyby tam był Brożek to myśle ze byłoby 3:0 dla nas.
Ciekawe kiedy ostatni raz Brożek trafił do siatki
Odpowiedz cytując