Temat
:
[2 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 29 lipca godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
Matt
Junior Member
Od: 06.2013
Offline
#
94
29.07.2013, 20:57
Ogryzek
napisał(a):
A kto dośrodkowywał na głowę Boguskiego? Gdyby tam był Brożek a nie Rafał to byłby gol
Ja widzę duży plus bo:
Sarki grał badziew
Małecki grał badziew
Obaj mieli być liderami i motorami napędowymi Wisły. A mimo to wygraliśmy z kompleksiarzami z Kielc prawie bez nich. To jeśli chłopaki zaczną grać lepiej (a zaczną) to dopiero nasza gra z szybkimi skrzydłowymi będzie sporo lepsza niż teraz. Tak to widzę
Tak masz racje, gdyby tam był Brożek to myśle ze byłoby 3:0 dla nas.
Ciekawe kiedy ostatni raz Brożek trafił do siatki
Matt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matt
Znajdź inne posty napisane przez Matt