Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2013, 19:40
Sarki się w drugiej połowie ogarnął i lepiej mu szło. Smuda go porządnie o.......ił przy linii i trochę się zmieniło.

Nasz pressing momentami naprawdę przyjemnie było oglądać. Szkoda tylko ze pod koniec oddaliśmy Koronie trochę inicjatywę. Na szczęście Burliga (który mało się nie zabił o własne nogi) wywalczył nam karnego.

Jest jeszcze dużo do zrobienia ale jakieś pozytywy widać. W końcu kopacze zaczeli biegać od początku i to daje jakieś nadzieje.

U mnie Chrapek dzisiaj duży plus. Miśkiewicz też nieźle ale musi chłop popracować na precyzyjnymi wykopami bo średnio to mu narazie wychodzi.
Odpowiedz cytując