Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.07.2013, 11:38
Tak, z tym, że wygranie Pucharu Polski nie jest wcale takie proste. Mówią, że to krótsza droga i ok, ja się z tym zgadzam.
Ale w PP czasami dzieją się cuda. Równie dobrze Sosnowiec może nas wyeliminować. Chodź większym cudem patrząc na naszą drużynę byłoby wygranie tych rozgrywek.
No nic, trzeba wierzyć.
Odpowiedz cytując