Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Stolik
Member
Od: 12.2003
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
5101
29.07.2013, 07:02
Samochód bmw e30:
Dla brata po szalu sprzedam troszkę taniej:
oto moto:
http://otomoto.pl/bmw-318-C29920744.html
!!WISŁA KRAKÓW!!
Stolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stolik
Znajdź inne posty napisane przez Stolik