Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.07.2013, 20:36
To będzie typowy "mecz walki". Niestety zakończony nasza porażka. Obym się mylił. Remis w naszym zasięgu.
Nie można było takiego Golebiewskiego ściągnąć? W naszej sytuacji sprzydalby się.
Uwaga na podlaczajacego się Golanskiego.
Odpowiedz cytując