Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65109
Stary 28.07.2013, 19:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że nie najlepszy to przykład. Zazwyczaj rezerwy dobrych klubów grają w niskich ligach. Np. Rezerwy Bayernu grają w Lidze Regionalnej. Czy zawodnicy, którzy nie grają w pierwszym składzie tego klubu bo się nie mieszczą, są słabi ? W ciemno można zakładać, że 90 % zawodników rezerw Espanolu byłoby dla nas wzmocnieniem.
Nie do końca masz racje. Dobre rezerwy w Hiszpanii graja w górnej części Segunda Division.
Jeśli ktoś gra w 4 lidze i się nie wyróżnia to znaczy że prezentuje pewien poziom i kropka. Przypomnę że oni grali w 2 Bundeslidze. Wiec tym bardziej chlopak może się u nas sprawdzić. Do tego skreślanie kogokolwiek w momencie gdy brak nam nawet 1 napastnika... pozostaje liczyć na cud
Ostatnio edytowane przez gooro33 : 28.07.2013 o godz. 21:19.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując