Gwiaździsty napisał(a):

|
Myślę, że nie najlepszy to przykład. Zazwyczaj rezerwy dobrych klubów grają w niskich ligach. Np. Rezerwy Bayernu grają w Lidze Regionalnej. Czy zawodnicy, którzy nie grają w pierwszym składzie tego klubu bo się nie mieszczą, są słabi ? W ciemno można zakładać, że 90 % zawodników rezerw Espanolu byłoby dla nas wzmocnieniem.
|
Nie do końca masz racje. Dobre rezerwy w Hiszpanii graja w górnej części Segunda Division.
Jeśli ktoś gra w 4 lidze i się nie wyróżnia to znaczy że prezentuje pewien poziom i kropka. Przypomnę że oni grali w 2 Bundeslidze. Wiec tym bardziej chlopak może się u nas sprawdzić. Do tego skreślanie kogokolwiek w momencie gdy brak nam nawet 1 napastnika... pozostaje liczyć na cud