Dariook napisał(a):

|
Widać że jesteś jeszcze głupszy niż kreowany na takiego z wielkim zaangażowaniem pudelka stanowskiego - Smuda.
|
Te zbastuj troszke bo Ci zylka w oku .......nie.
Nie doczytalem,zle zrozumialem,zgubilem kontekst i stalo sie.
Powyzej wytlumaczylem