Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline
#
65101
28.07.2013, 13:20
silver03
napisał(a):
Żeby na to wpaść trzeba posiadać choć odrobinę rozumu. Jak widać cierpimy tutaj na deficyt.
No tak .Cierpisz kolego.A my cierpimy wraz z toba.Ale przynajmniej samokrytyczny jestes.
Yossarian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yossarian
Znajdź inne posty napisane przez Yossarian