FraMat napisał(a):

Nic nie da.
Najlepiej spuścić głowy i się nie odzywać.
|
Jakbys dokładnie przeczytał to byś zauważył, że pisałem o
"jebaniu naszego klubu w stylu weszlo", a nie o krytykowaniu.
To co sie tu rozpoczęło po podaniu informacji o testach tego napastnika z Regensburga było kalką paszkwila weszlo. Mieszanie z błotem, obrażanie i wyśmiewanie tych testów. Weszlo jak i spora cześć "naszych" forumowiczów nie wzięła pod uwagę tego, ze te testy nie mają przekonać Smudy, ale pozostałe osoby odpowiedzialne za transfery!
Zresztą jest to piłkarz na nasze dzisiejsze możliwości finansowo-sportowe, gdyż nie gramy o nic wiecej jak o utrzymanie.