Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1413
Stary 28.07.2013, 10:08
nh79 napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się z opinia i Dziekana i Leśnodorskiego i dalej twierdzę, że z tym właścicielem już nigdzie nie zajedziemy a jak odejdzie to zostaną tylko miłe wspomnienia,dług i kartoflisko obok stadionu zamiast akademii... tyle
Masz innego
A może zainwestujesz.. i włożysz swój majątek ?
Starczy na jedno zroszenie boiska
Sorki że tak niegrzecznie ale od jęczenia naprawdę alternatywy dla Cupiała nie będzie.
Co do akademii ... też jestem "za" ale mimo jej braku zdobywamy MP juniorów więc tak całkiem źle nie jest, a kasy nie ma nawet na pojedyncze etaty sprzątaczek więc chyba sobie poczekamy ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując