nh79 napisał(a):

|
zgadzam się z opinia i Dziekana i Leśnodorskiego i dalej twierdzę, że z tym właścicielem już nigdzie nie zajedziemy a jak odejdzie to zostaną tylko miłe wspomnienia,dług i kartoflisko obok stadionu zamiast akademii... tyle
|
Masz innego

A może zainwestujesz.. i włożysz swój majątek

?
Starczy na jedno zroszenie boiska

Sorki że tak niegrzecznie ale od jęczenia naprawdę alternatywy dla Cupiała nie będzie.
Co do akademii ... też jestem "za" ale mimo jej braku zdobywamy MP juniorów więc tak całkiem źle nie jest, a kasy nie ma nawet na pojedyncze etaty sprzątaczek więc chyba sobie poczekamy ....