Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 28.07.2013, 09:50
Do wszystkich internetowych chuliganow wozacych sie po trenerze WISLY KRAKOW -Z tego co mi wiadomo treningi Wisly sa otwarte wiec kazdy z was internetowych kozakow moze przyjsc na R22 i powiedziec Frankowi w twarz,ze jest idiota,kretynem,ma siano w glowie tudziez zeby wypierdalal z Wisly.Niedalej jak pare tygodni temu mieliscie okazje zeby zmontowac spektakularna medialna akcje w trakcie prezentacji druzyny.Mogliscie rzucic w niego butem,potraktowac tortem czy zwyzywac od nieudacznikow z glupota wrodzona.
Jakos was nie zauwazylem.Braklo odwagi czy wypadla zmiana na kasie w Biedronce ?
I jeszcze jedno.Czy leci z nami pilot ?(czyt. moderator)
Od jakiegos czasu nieustannie i bezkarnie obraza sie na tym forum czlowieka,ktory czy nam sie to podoba czy nie, jest trenerem WISLY KRAKOW.Odbywa sie to przy biernej postawie a wrecz cichej aprobacie moderatorow.Co trzeba zrobic ,zeby wyleciec z tego forum ? Napisac ,ze Lesnoworski to c.h.u.j. ?
Odpowiedz cytując