Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
195
28.07.2013, 09:13
Jak dla mnie Legia będzie znów mistrzem , po prostu maja za silny skład na reszte ligi. Co prawda Lech,Śląsk czy Górnik też graja niezle , ale te druzyny w przeciwenstwie do Legii pogubią punkty z niżej notowanymi ekipami.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82