Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 28.07.2013, 09:13
Jak dla mnie Legia będzie znów mistrzem , po prostu maja za silny skład na reszte ligi. Co prawda Lech,Śląsk czy Górnik też graja niezle , ale te druzyny w przeciwenstwie do Legii pogubią punkty z niżej notowanymi ekipami.
Odpowiedz cytując