WISŁAZWE napisał(a):

Za pewne ukaże się informacja na stronie SKWK odnośnie dystrybucji biletów na mecz do Wrocławia - będzie je można zakupić w Krakowie (bilety powinny być na trybunę B).
Aby zakupić bilet we Wrocławiu nie potrzeba Kart Kibica - bilet kupuje się na dowód osobisty.
|
Dodatkowo o ile dobrze pamiętam, to na stadionie we Wrocławiu, można swobodnie pomieszczać się po całym stadionie