Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23577
Stary 27.07.2013, 16:29
A Ty jakiego byś chciał podziału dóbr, czyli kasy z podatków. Niesprawiedliwego? Widać że nasłuchałeś się propagandy i zamiast myśleć to powtarzasz jak papuga. Wiesz co to jest sprawiedliwy podział? To chociażby wybudowanie w miasteczku basenu, drogi, dworca, kanalizacji jeśli takiej nie ma. Zamiast przyznania sobie premii. Albo dofinansowania pociotkowi czy opłacającemu się "inwestorowi". Dla Ciebie widzę to za trudne.
Hej Nasz TS !!