|
A Ty jakiego byś chciał podziału dóbr, czyli kasy z podatków. Niesprawiedliwego? Widać że nasłuchałeś się propagandy i zamiast myśleć to powtarzasz jak papuga. Wiesz co to jest sprawiedliwy podział? To chociażby wybudowanie w miasteczku basenu, drogi, dworca, kanalizacji jeśli takiej nie ma. Zamiast przyznania sobie premii. Albo dofinansowania pociotkowi czy opłacającemu się "inwestorowi". Dla Ciebie widzę to za trudne.
|