Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23576
Stary 27.07.2013, 15:54
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Szczerze to ja tez probuje przekonac ludzi zeby zamiast na PiS czy PO głosowali w nadchodzących wyborach na Ruch Narodowy. I prosze nie mitologizuj mi tu tego dwuletniego okresu rządów PiSu bo oprócz tego że wpadli na genialnie prostą zasade że żeby podwyższyc wpływy budżetowe trzeba obniżyc podatki, za co im chwała trzeba też pamietac ze ich rzady przypadły na okres globalnej hossy co niewątpliwie im pomogło. Ale spójrz na drugą strone medalu: Zamiast kontynuowac co zaczeli uwikłał sie Jarosław w wojenki podjazdowe z wszystkimi dookoła co doprowadziło do przedterminowych wyborów. Jesli byłby w rzeczywistosci prawdziwym mężem stanu dbajacym o Polske to dobrem nadrzędnym byłoby maksymalne wykorzystanie światowego wzrostu gospodarczego dla dobra obywateli a wojny w piaskownicy powinien odłozyc na bok albo rozegrac je profesjonalnie. Ale dobrze o tym wiemy jak łatwo podpuscic Kaczyńskiego oraz jego żołnierzy i Tusk na spółke z WSI wyrolowali go na szaro. Załatwili jak pieciolatka.
A tak na magrinesie to nawet teraz jakos cicho o jakiś pomysłach PiSu na uzdrowienie gospodarki i szczerze to po odejsciu Wiplera nie widze jakiegoś konkretnego "lidera" na Nowogrodzkiej który tego zadania chciałby sie podjąc
Nie pamiętasz Kaczmarka jak warował pod drzwiami ? Wyparłeś ze świadomości? To były dla Ciebie "wojny w piaskownicy"? Pamiętasz "taśmy Beger" co to było jak nie ustawka koalicjanta z mediami żeby pogrążyć Jarka? I dalej twierdzisz, że z takim koalicjantem można wykorzystywać koniunkturę? A po tym koalicja trwała jeszcze rok, dopóki Lepper nie przegiął pały. Dlaczego odwiedził go samobójca? Bo istniało ryzyko, że powie jak faktycznie było? Wiec nie pitol bo to co PiS zrobił wykorzystując SO i LPR to był maks maksów.


kamikaze napisał(a):Wyświetl post
To oczywiste, że odpowiedź jest prosta. Celem jest wolna Polska. Głównie należy pisać na Pis bo tutaj jest sporo pisowych propagandzistów i chcą sprowadzać naiwnych na manowce. Wystarczy napisać parę słów prawdy na ich temat to zleci się kółko wzajemnej adoracji, pewnie mają w tym interes, no chyba że to tylko ciemnota chociaż ciężko w to uwierzyć. Na PO i inne partie nie trzeba aż tyle pisać bo ludzie tutaj wydają się raczej świadomi pod tym względem, wątpię żeby teraz aż tyle osób zagłosowało w sondzie tutaj na PO i Palikota. Co do Palikota jeszcze, to jestem przekonany, że jakby ludzie mieli świadomość, że Anna G. na liście nie jest kobietą to nie dostało by się to do sejmu. Teraz ludzie pewnie dwa razy się zastanowią podczas następnych wyborów nad głosowaniem na kobiety z tej partii
Należy uświadamiać ludzi, że jeśli ktoś jest prawicowcem niech nie głosuje na partie lewackie, a z drugiej strony jest też sporo osób które uważają się za prawicowców a to programowo lewacy itd.
Żal czytać te dyrdymały.

Zrób sondę zamiast wciskać ciemnotę. Gdzie Ty chłopie prawdę piszesz? Pensje związkowców cię bolą? To dokładnie tak jak komuchów z TVN. Niczym sie od nich nie różnisz i choćbyś sobie na czole wytatuował "prawicowiec" to swoim zachowaniem jak ulał pasujesz do postkomunistycznej bandy, która podobnie jak ty uważa że pis jest głównym wrogiem. Kogo chcesz oszukać ?

Czy ta Nowa Prawica da chociaż radę zarejestrować listy we wszystkich okręgach czy tak jak ostatnio spi.... sprawę i umoczy tysiące głosów naiwnych, o których się tak martwisz.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.07.2013 o godz. 16:10.
Hej Nasz TS !!