Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
peele
Member
 
Od: 05.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9199
Stary 27.07.2013, 15:41
Panowie, wybieram się ze znajomą na mecz do Wrocławia za tydzień. Proszę o to żeby ktoś mi tutaj napisał co i jak trzeba ogarnąć, żeby się dostać na mecz, nie stać 2 godzin w kolejce itp...
Nie mamy kart kibica Śląska, ja mam tylko KK Wisły,
Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
TSW
Odpowiedz cytując